Premiera: Trzecia odsłona projektu „Hello World” Odebrane x

image005

Rok 2015 jest dla słynnego, holenderskiego DJ’a i producenta Ferry’ego Corstena, niezwykle ważny i pracowity. Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem projektu zatytułowanego „Hello World”, który zwiastuje kolejny, piąty w karierze autorski album. Nowy materiał, podzielony został na kilka części. Serię trzech ekskluzywnych EP’ek, pełnych nowości, singli promujących oraz specjalnych miksów, a także pełnowymiarowy longplay, podsumowujący całe muzyczne przedsięwzięcie.

Ferry Corsten, to jedna z najważniejszych postaci na scenie klubowej. Od lat związany z muzyką trance, należy do jej głównych prekursorów i promotorów. Na swoim koncie ma wiele ponadczasowych produkcji i remiksów, mnóstwo nagród i wyróżnień, a od 2005 roku prowadzi świetnie prosperujący label pod nazwą Flashover Recordings.

Oto „Hello World – EP, Pt. 3”, czyli ostatnia EP’ka, wieńcząca 12 miesięcy przygotowań do wydania nowego albumu. Usłyszycie tu zarówno trzeci, oficjalny singiel jak i kolejne, nigdzie niepublikowane utwory tego bardzo cenionego artysty. Tytuł dostępny jest cyfrowo oraz w specjalnej wersji fizycznej.

image010

Tracklista:

CD:

 1. Follow You
 2. Not Alone (feat. Temperheart)
 3. Heart’s Beating Faster (feat. Ethan Thompson)
 4. Voema
 5. Not Alone (feat. Temperheart) (Album Version)
 6. Heart’s Beating Faster (feat. Ethan Thompson) (Radio Edit)
 7. Not Alone (feat. Temperheart) (Chill Version)

Digital:

 1. Follow You
 2. Not Alone (feat. Temperheart) (Album Version)
 3. Heart’s Beating Faster (feat. Ethan Thompson) (Radio Edit)
 4. Voema
 5. Not Alone (feat. Temperheart) (Chill Version)
 6. Heart’s Beating Faster (feat. Ethan Thompson)