#EMOJI cover

MADOX kończy 30 lat #EMOJI

We wrześniu u Madoxa padają okrągłe rocznice. Artysta kończy 30 lat, a 10 lat temu debiutował w 2 edycji „Mam Talent”. 

Z tej okazji w sieci pojawił się singiel i klip do utworu #EMOJI, który jest polską re-edycją utworu „One More Shot”. Polski tekst napisała postać, ukrywająca się pod pseudonimem „POLACK”. #EMOJI to pierwszy utwór, do którego Artysta nie napisał własnego tekstu: „Ze względu na to, że o uczuciach z łatwością przychodzi mi śpiewanie po francusku i angielsku, tym razem poprosiłem o pomoc osobę, która pisze z niesamowitą lekkością o emocjach w naszym ojczystym języku. #EMOJI to prezent dla fanów z okazji moich urodzin oraz podziękowanie za to, że wspierają mnie od czasów mojego debiutu w Mam Talent”.

#EMOJI, mimo lekkiego tekstu i wesołej melodii porusza temat samotności w sieci: „dzięki technologii mamy świat na wyciągnięcie ręki. Odnoszę jednak wrażenie, że momentami stajemy się od niej uzależnieni i zbyt często wymieniamy ludzkie emocje na poczet pisania o nich na komunikatorach i nadużywamy mot-ikonek. Chciałbym abyśmy częściej wychodzili ze swojego wirtualnego świata i po ludzku spotykali się aby przeżyć coś wyjątkowego w realu”.

Klip do #EMOJI to wycinek wspomnień Artysty. W vertical video możemy zobaczyć kulisy z programu „Śpiewajmy Razem! All Together Now”, w którym Madox zasiadał przez dwa sezony jako juror, niepublikowane materiały prywatne i koncertowe. W video do utworu gościnnie pojawiają się znajomi i bliscy Madoxa m.in. Ramona Rey, Saszan, Aga Osak, Ola Szwed, Piotr Smoleński i wielu innych.

W tym tygodniu mają się również ukazać remixy do utworu.

Na drugą połowę września zaplanowana jest premiera długo wyczekiwanego przez fanów singla Artysty pt. „S.E.X.”

Obejrzyj najnowszy klip, znajdź inspiracje na okładce singla i zobacz jak Madox zmieniał się przez ostatnią dekadę.