Fot. Materiały prasowe

Magdalena Piech prezentuje debiutancki singiel „Milion Spojrzeń”

Czy warto walczyć o marzenia? Jasne, że tak a najlepszym dowodem na to jest debiutancki singiel Magdaleny Piech. Koniecznie posłuchajcie „Milion Spojrzeń”!

Młoda 23 letnia wokalistka z Częstochowy Magdalena Piech postanowiła zawalczyć o swoje marzenia i przy współpracy z duetem kompozytorskim: Aleksandra Wiśniewska i Michał Włodarski – stworzyła swój debiutancki singiel pod tytułem „Milion Spojrzeń”.

Sama Magda wspomina, że tym utworem przełamuje swoje lęki i walczy o swoje marzenia:

Piosenka opisuje moje życie i wielki przełom, który nastąpił w pewnej chwili. Do tej pory bałam się realizować swoje plany i marzenia, bardzo dużo osób mnie od tego odciągało i próbowało wmówić, że to są rzeczy dla mnie nieosiągalne. Tym utworem przełamuje wewnętrzne lęki, zostawiam za sobą złych ludzi i czas. Dojrzałam do pewnych rzeczy i dziś już wiem, że warto mieć marzenia i je sukcesywnie realizować. Miałam bardzo ciężki okres w swoim życiu. Jestem mamą, ciężko pracuje i to moja córka daje mi siłę do działania.  Na dzień dzisiejszy jest przy mnie wąskie grono osób, które mnie wspiera i bardzo mi pomaga. Jest to moja rodzina i przyjaciele. Tym utworem chcę im wszystkim podziękować za wsparcie.

Magdalena Piech

Prywatnie Magdalena jest też pełno etatową mamą, która łączy pracę z życiem rodzinnym.