Źródło: Materiały prasowe

Margaret i jej „Przebiśniegi” – posłuchaj nowego singla! (+ ankieta)

Margaret oficjalnie prezentuje „Przebiśniegi” – drugi singiel zwiastujący zupełnie nowy materiał muzyczny!

Po rewelacyjnie przyjętym teledysku do utworu „Nowe Plemię” (ZOBACZ KLIP/POSŁUCHAJ TUTAJ) przyszedł czas na kolejny singiel. Margaret postanowiła zaprezentować, już teraz oficjalnie, „Przebiśniegi”, które jakiś czas temu prapremierowo wykonała na antenie newonce.radio (wykon możecie obejrzeć tutaj). Występ zebrał wiele pozytywnych opinii, a fani domagali się wersji studyjnej utworu. Wybór kolejnego singla był więc oczywisty.

Inspiracją do stworzenia „Przebiśniegów” stała się soczysta wypowiedź w jednym z wywiadów, którego Margaret udzieliła kilka lat temu podczas telewizyjnej transmisji live. Fragment tego wywiadu został wykorzystany w nowym numerze jako efekt zdystansowania i spojrzenie z przymrużeniem oka na to co było. Wypowiedź z wywiadu wziął na warsztat DJ Falcon1 – jeden z najważniejszych DJów i turntablistów w Polsce, członek ekipy JWP Crew i współtwórca Spinlab DJ School.

Nowa muzyczna podróż Margaret to podążanie własną drogą, realizowanie własnych planów bez względu na presję i oczekiwania otoczenia. Margaret po raz kolejny przemawia dojrzałym wewnętrznie i emocjonalnym głosem, bez patosu i zbędnej powagi. Pokazuje kierunek do osiągnięcia własnego zen i akceptacji siebie.

Odpowiedz na pytania:

(kliknij X aby wyłączyć reklamę)