Mad-Music.pl

Mateusz Mijal z platynową płytą

image001

Debiutancki album Mateusz Mijala, zatytułowany „9 lat”, w zaledwie miesiąc od premiery pokrył się platyną.

Pierwsze solowe wydawnictwo Mijala ukazało się 27 kwietnia br. Na płytę trafiło dwanaście kompozycji, m.in. takie hity, jak „Niech się ludzie śmieją”, „Winny”, „Za to co mam”, „Zabijasz mnie” czy „Coś na później”. Wśród gości na krążku pojawił się Liber (w utworze „Winny”) oraz Jacek Stachursky (w nagraniu „Za to co mam”).

Najnowszym singlem promującym album jest piosenka „Szkło i lód”, do której powstał już teledysk.

Utwór zakwalifikował się do konkursu Super Premier tegorocznego Festiwalu w Opolu.

Mateusz Mijal to młody polski wokalista. Urodził się w 1986 roku w Jaśle. Od najmłodszych lat próbował swoich sił w licznych konkursach i na festiwalach talentów. Ukończył krakowską Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w klasie trąbki. Brał udział w nagraniach studyjnych sekcji dętej zespołu Ich Troje. Potem, przez niedługi czas, był wokalistą formacji Skangur.

Pod koniec pierwszej dekady XXI wieku grał z grupą Dukat, by później dołączyć do zespołu Chłopacy. Obecnie realizuje się w projekcie solowym.

Album „9 lat” dostępny jest m.in. w salonach Empik, na empik.com oraz w serwisach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/MateuszMijal9lat/

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama