Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Mateusz Ziółko – S.O.S. – premiera nowego singla i klipu

 
TAG -->

Prezentujemy najnowszy singiel Mateusza Ziółko – S.O.S., który zostanie zaprezentowany na żywo podczas koncertu Premiery  tegorocznego 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Po utworze „Obiecaj mi”, który znamy z anten rozgłośni radiowych, to kolejna zapowiedź nadchodzącego wydawnictwa artysty.

Utwór “S.O.S.” mówi o tym, że wszyscy potrzebujemy miłości. Kiedy zostajemy nagle sami, bo ktoś, kto był dla nas najważniejszy – znika, to czujemy się bezsilni. Bezradność i świadomość, że nie wszystko zależy od nas, że nie na wszystko mamy wpływ, powoduje że wołamy o pomoc. Wołamy w próżnię, bo przecież nikt nie sklei złamanego serca, a pustki po kimś, kogo kochaliśmy, nie da się niczym zastąpić. Może to wołanie daje nam nadzieję, że los się odmieni? To wołanie jest retoryczne, ale sprawia, że stwarzamy choćby pozór rozmowy. Nawet jeśli w rzeczywistości nie ma adresata, bo na zawsze odszedł, to dzięki tym słowom nazywamy uczucia – być może nigdy wcześniej nie nazwane…

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama