Matthew Koma debiutuje singlem „So F**kin’ Romantic”.

image010

Matthew Koma to jedno z najświeższych nazwisk w katalogu wytwórni RCA Records,choć od dawna pojawiał się w świecie muzycznym. Po licznych kolaboracjach z największymi gwiazdami, 7 sierpnia 2015został wydany debiutancki solowy singiel artysty „So F**kin’ Romantic”. Utwór dostępny jest już w serwisach cyfrowych m.in. w iTunes iSpotify.  W najbliższy piątek 14 sierpnia ukaże się także  EP-ka z remixami singla.

Matthew jest dobrze znaną i cenioną postacią na tanecznej scenie muzycznej. Ten człowiek to pełny pakiet: wokalista, muzyk, DJ, producent i znakomity kompozytor. Ponadto zagrał na wielu prestiżowych koncertach, w tym na festiwalu Coachella . W swojej karierze pisał już piosenki dla gwiazd takich jak Kelly Clarkson, Hilary Duff, Tinashe, Gavin Degraw ,Tom Odell i wiele innych.

Pomimo młodego wieku, Matthew Koma ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia: osiem singli numer  1 w serwisie Beatport, 4 single w Top10 amerykańskiej listy przebojów Billboard czy nagrodę Grammy za utwór „Clarity” napisany wspólnie z Zeddem. Jego muzyka była użyta w reklamach wyświetlonych podczas Super Bowl oraz filmach takich jak między innymi „Niezgodna”, „22 Jump Street” i „Rodzinne rewolucje”.