Serialowa gwiazda w klipie Jess Glynne. Zobacz teledysk do singla Don’t Be So Hard On Yourself

Jess_Glynne_Press_Shot_3_S

18 września ukaże się debiutancka płyta niezwykle utalentowanej angielskiej wokalistki Jess Glynne, którą znamy z nagranych z grupą Clean Bandit hitów „Rather Be” i „Real Love”. Po świetnie przyjętych utworach z zapowiadanego albumu „I Cry When I Laugh” – „Right Here” i „Hold My Hand” – możemy obejrzeć teledysk do najnowszego singla Angielki, w którym pojawia się serialowa gwiazda!

 

Nowy singlowy kawałek Jess Glynne nosi tytuł „Don’t Be So Hard On Yourself”. Piosenka jest dość dynamiczna i taneczna, ale w warstwie tekstowej traktuje o trudnej materii, jaką jest radzenie sobie w ciężkich sytuacjach. Na przykład po stracie kogoś bliskiego, ważnego, wzoru do naśladowania.

 

Teledysk do „Don’t Be So Hard On Yourself” wyreżyserował Declan Whitebloom (m.in. Taylor Swift, One Direction, Echosmith). W rolę ojca młodego chłopaka wciela się znany z roli Lestera Freamona w serialu „The Wire”, Clarke Peters.

Piosenka „Don’t Be So Hard On Yourself” zapowiada debiutancki album Jess Glynne „I Cry When I Laugh”. Płyta ukaże się 18 września 2015 roku.

Album wypełni 14 piosenek. Będą wśród nich ujawnione do tej pory „Real Love”, „Right Here”, „Hold My Hand” oraz „Don’t Be So Hard On Yourself”, a także nagrana z udziałem Emeli Sande kompozycja „Saddest Vanilla”. Albumem „I Cry When I Laugh” artystka dokonuje podsumowania minionych dwóch lat życia.