Mad-Music.pl

Męskie Granie 2018 – poznaliśmy skład orkiestry!

Męskie Granie od lat cieszy się niemalejącą popularnością – w ubiegłym roku podczas 7 koncertów wystąpiło 45 muzyków, solowo i w nietypowych kolaboracjach. Przy każdej edycji bilety rozchodzą się w kilka sekund, a skład tegorocznego Męskiego Grania już teraz gwarantuje, że historia się powtórzy.

Wejściówki wyprzedają się nim znani są występujący muzycy – świadczy to nie tylko o rozpoznawalności imprezy, ale i jej prestiżu. Bilety do regularnej sprzedaży trafią już w czerwcu. W tym roku, podczas 9. edycji, zbiorą się fani zarówno dobrej muzyki jak i zabawy – Męskie Granie Orkiestra pod wodzą Krzysztofa Zalewskiego, Korteza i Dawida Podsiadło zabrzmi w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdynii, Warszawie i Żywcu.

“Niepokorni i niepowtarzalni. Oryginalni i niekonwencjonalni. Artyści z krwi i kości. Mieszają style, łączą gatunki, szukają własnej drogi. Muzycy, którzy nie oglądają się na innych, lecz sami tworzą trendy.” 


Więcej:

Męskie Granie na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama