Fot. Materiały prasowe

Międzynarodowy sukces Carli Fernandes! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski artysta

Najnowszy singiel Carli Fernandes – „Entera” w duecie z Mattem Hunterem – trafił na 12 playlist New Music Friday w Spotify. To najlepszy wynik w historii wszystkich polskich wykonawców!

Międzynarodowe duety opłaciły się: Carla została dostrzeżona zagranicą. Poza polskim New Music Friday, piosenka wokalistki została umieszczona na playlistach NMF Latin, jak również w Holandii, Szwecji, Belgii, Islandii, Grecji, Hiszpanii, Norwegii, Finlandii, Danii oraz Czechach i Słowacji.

Również TIDAL zadbał o międzynarodową promocję „Entery” – utwór trafił na kilka międzynarodowych playlist, jak również na okładkę Rising: Global.

Również Apple Music zadbało o obecność najnowszego singla Carli Fernandes na playliście Apple Music New Music Daily: w Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii oraz Rumunii.

Carla pojawiła się także na okładce playlisty Pop na czasie w Empik Music.

To nie koniec sukcesów młodej gwiazdy! Na TikToku wystartował oficjalny challenge #enteradance, w którym użytkownicy przygotowują układ taneczny stworzony do piosenki. Zapraszamy do zabawy:

https://www.tiktok.com/@c_frn/video/6860929326104235270

„Entera” to nowoczesny, popowy utwór z elementami latino, z bardzo klimatycznym gitarowym brzmieniem. Singiel jest utrzymany w wakacyjnym, chilloutowym klimacie i ma ogromną szansę, żeby stać się hitem, który będzie królował na wszystkich imprezach. Opowiada o letniej, gorącej miłości, która jest wyrażana tańcem w blasku księżyca przy płomieniach ogniska, aż do wschodu słońca. Inteligentny tekst pełen jest metafor i można go interpretować na wiele sposobów, dzięki czemu każdy może w nim odnaleźć część siebie oraz przenieść się na chwilę na rajską plażę.