Mad-Music.pl

MØ ujawnia fantastyczny klip do singla ‘Final Song’

MO - landscape photo

Swoim występem ogrzała zmokniętą publiczność Orange Warsaw Festival w ubiegły weekend. Mimo, że występowała dość wcześnie, jej wykonanie na żywo przebojów „XXX88” czy „Lean On” (utwór najczęściej odtwarzany w historii serwisu Spotify!) było jednym z najbardziej pamiętnych momentów całej imprezy. MØ, bo o niej mowa, kończy właśnie nagrywanie drugiej, planowanej na jesień płyty i jednocześnie intensywnie koncertuje, udziela wywiadów, nagrywa klipy… To właśnie teledysk do „Final Song” ma właśnie swoją premierę na oficjalnym kanale artystki na YouTube.

Przypomnijmy, że pierwszą odsłoną zapowiadanego krążka był już wydany w ub.r. kawałek „Kamikaze”, który stał się kolejnym hitem w dyskografii MØ. Wszystkich fanów wokalistki zelektryzowała także niedawno wiadomość, że MØ zaśpiewa gościnnie także na następnym singlu Major Lazer razem z nikim innym, jak samym Justinem Bieberem! Premiera utworu już wkrótce, a na razie jeszcze raz polecamy fantastyczny klip do „Final Song”!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama