Myrkur na dwóch koncertach w Polsce!

Już 10 grudnia w poznańskim Klubie u Bazyla, a dzień później, 11 grudnia, w krakowskim Klubie Kwadrat wystąpi zjawiskowa duńska artystka Myrkur.

Myrkur (a właściwie Amalie Bruun) to duńska reprezentantka sceny black metalowej. Po występach w naszym kraju w roli supportu dzięki agencji Knock Out Productions powraca, by zagrać przed Polską publicznością swój pełny set.

Zadebiutowała w 2014 roku EP-ką nazwaną po prostu „Myrkur” i wywołała w metalowym świecie spore poruszenie i dość skrajne emocje – od uwielbienia za oryginalność do niechęci argumentowanej niebyciem „true”. Na szczęście nie przejęła się niepochlebnymi opiniami i kontynuowała tworzenie muzyki. W 2015 roku światło dzienne ujrzał pełen album o tajemniczym tytule „M” Rok później ukazała się koncertowa płyta „Mausoleum„. Muzyka Dunki nie jest jednowymiarowa. Na płytach usłyszymy ostre, black metalowe kawałki, by niedługo potem uspokoić emocje delikatnymi, melancholijnymi dźwiękami. Taki jest też promowany obecnie, wydany we wrześniu 2017 roku album „Mareridt„. O potencjale i wysokiej klasie występów Myrkur na żywo możecie się przekonać przychodząc na grudniowe koncerty artystki.

Ceny biletów:

70 zł – przedsprzedaż

80 zł – w dniu koncertu

Bilety kolekcjonerskie już teraz można zamówić na stronie organizatora: www.sklep.knockoutprod.net