fot. materiały prasowe

Najbardziej wyczekiwana impreza studencka zaprasza na pole! Juwenalia Krakoskie 2024.

Kto nie tańczy, ten chodzi na dwór! Juwenalia Krakoskie co roku cieszą się olbrzymią ze względu na swoją różnorodność i najlepiej wyselekcjonowany line-up. Już w dniach 13-19 maja ich sceny rozgrzeją studentów (i nie tylko) jednego z największych miast studenckich w Polsce. Co przygotowali w tym roku?

Klasycznie Juwenalia podzieliły się na cztery sceny (bo prawdopodobnie jedna nie wytrzymałaby tej energii), więc każdy znajdzie coś dla siebie. Strefa Plaża stoi w tym roku pod znakiem wielkich powrotów, więc usłyszeć tam można takich artystów jak Golec uOrkiestra, Kizo, Szpaku, czy Majka Jeżowska. Na przygotowanej przez Politechnikę strefie możecie znaleźć solidną dawkę solidną dawkę rapu i rocka. To u nich usłyszeć można Lordofon, Pidżama Porno oraz Lady Pank, ale też PRO8L3M, Kaz Bałagane, ARNE i Molly. Gorących połączeń nie zabraknie na Strefie Żaczek, która zachwyci fanów współczesnej polskiej sceny muzycznej. Kathia, Julia Rocka, Kwiat Jabłoni, Sad Smiles i WaluśKraksaKryzys, to tylko część wykonawców, których przygotował Uniwersytet Jagielloński.

Nie ważne, czy zaczynacie dopiero swoją studencką przygodę, czy młodzi jesteście już tylko duchem, sprawdźcie, jakie koncerty i imprezy towarzyszące przygotowały dla was Juwenalia Krakoskie. Do zobaczenia na polu!

Bilety znajdziecie na http://juwenalia.krakow.pl/ 
FB: https://www.facebook.com/JuwenaliaKrakowskie/ 
IG: https://www.instagram.com/juwenaliakrakowskie/ 
TT: https://www.tiktok.com/@juwenalia.krakoskie
Oficjalne wydarzenie https://fb.me/e/1KnizgBve