Mad-Music.pl

Najlepszy lek na jesienną chandrę? Posłuchajcie Podulki i jej debiutanckiego albumu “Nie przeszkadzać”!

Podulka - ALBUM_Nie przeszkadzac_ 72dpi

Jeszcze kilka lat temu zachwycała wszystkich swoim głosem w telewizyjnych talent show. Dzisiaj Marta Podulka zachwyca swoją pierwszą w karierze długogrającą płytą. Debiut Podulki to 11 zadziornych i niezwykle kobiecych kompozycji, które bez wątpienia zaczarują nawet największych ponuraków. Podulka rozwesela i zaraża niepoprawnym optymizmem już od pierwszego utworu, w którym śpiewa po prostu, że „Jest pięknie”! Na albumie znajduje się również hit zatytułowany „Nie przeszkadzać”, którym Podulka podbiła stacje radiowe.

Przy okazji premiery płyty wokalistka ujawnia również teledysk do singla „Jest pięknie”, który został wyreżyserowany przez Olgę Czyżykiewicz.

„Nie przeszkadzać” to bardzo ważny przystanek w karierze Podulki, ale na pewno nie ostatni. Temperamentem i pomysłami Podulka mogłaby bowiem obdzielić spore grono artystów.  Śpiewając „Jestem na szczycie” na pewno ma ochotę na więcej i jeszcze nie raz pokaże swoje wokalne możliwości. Przygotujcie się na to, że jak raz zobaczycie i usłyszycie jak śpiewa, będziecie chcieli więcej i więcej…

KUP/POSŁUCHAJ ALBUMU TUTAJ!

Z nowym materiałem możecie zapoznać się również już dziś wieczorem w Poznaniu na premierowym koncercie Podulki.

Więcej szczegółów TUTAJ

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama