Mad-Music.pl

Najmłodsza gwiazda muzyki electro house we wspólnym utworze z królem R&B – Usherem! Zobacz lyric video “Don’t Look Down” Martina Garrixa!

Don't Look Down Artwork

Jest jednym z najmłodszych i najszybciej rozwijających się artystów elektro dance. Martin Garrix, bo o nim mowa, z dumą prezentuje efekt swojej współpracy z mistrzem R&B Usherem – utwór „Don’t Look Down”. Już teraz możecie zobaczyć lyric video do tej piosenki, które znajduje się pod spodem. Utwór dostępny jest już w sprzedaży cyfrowej m.in. TUTAJ.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądała współpraca Garrixa z Usherem w studiu, koniecznie zobaczcie filmik zza kulis (TUTAJ).

Martin Garrix to 18-letni DJ z Holandii, który swoją popularność zdobył dzięki singlowi „Animals” – ponad 400 mln odtworzeń na YouTubie oraz 100 mln streamów na Spotify. Rok 2015 to niego przede wszystkim występy na duży festiwalach muzycznych, a także ostatnie szlify nad debiutancką płytą, w której nagraniach oprócz Ushera udział wzięli Ed Sheeran, David Guetta, Tiesto i wielu innych.

https://twitter.com/MartinGarrix
https://instagram.com/martingarrix
https://www.facebook.com/martin.garrix

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!