Mad-Music.pl

Abraham Mateo – Who I Am już w sprzedaży!

Abraham Mateo to 15 letni piosenkarz i aktor, który za sprawą utworu z-„Señorita” szturmem podbił rodzimy, hiszpański rynek muzyczny. Jest tam bardziej popularny niż Justin Bieber. Kiedy do piosenki opublikowano oficjalny teledysk (ponad 54 mln odtworzeń na YouTube), na jego punkcie oszalały fanki z całego świata!

abraham-mateo-gira-who-i-am

Imponująca jest liczba fanów Abrahama, którzy nazywają siebie „Abrahamers”. Wśród ponad 25 fanklubów z całego świata, bardzo liczną grupę stanowią fanki z Polski. Młody Hiszpan otrzymał nominację do prestiżowych nagród za osiągnięcia w kulturze hiszpańskojęzycznej – Premios Juventud przyznawanej przez Univisión w Miami.

Niedawno Abraham zaprosił swoich fanów, w tym również z Polski do nakręcenia lryic video swojego najnowszego utworu ‘Another Hearbreak’. Gotowy materiał wideo można  zobaczyć tutaj.

Abraham-Mateo-Who-I-Am-2014-1200x1200

TRACKLIST

 1. All The Girls (La La La)
 2. Eres Como El Aire
 3. Todo Terminó
 4. Torture
 5. Mi Circo
 6. Another Heartbreak
 7. It’s U
 8. Fue Un Error Amarte
 9. I Choose That Girl
 10. Golden Heart
 11. Who I AM
 12. Hearts

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!