Mad-Music.pl

Natalia Nykiel – premiera albumu “Lupus Electro – Error Tour”.

3

Nykiel od początku swojej obecności na scenie podkreśla, że nie jest dla niej ważna jedynie jakość jej muzyki, ale także odpowiednia oprawa. Każdy z jej koncertów jest przemyślanym i dopracowanym w najmniejszym szczególe widowiskiem zrealizowanym na najwyższym poziomie, a trasa „Error Tour” była największą klubową produkcją koncertową w Polsce.

Za współreżyserię koncertowego DVD odpowiada Daniel Jaroszek (LADS), co także dzięki poprzedniej współpracy artystów (teledysk „Bądź duży”, ponad 41 mln wyświetleń) zaowocowało kolejnym koncepcyjnym i stylowym obrazem w dorobku Nykiel. Wśród zaproszonych do udziału w wydarzeniu gości pojawił się między innymi Auer, z którym artystka wykonała po raz pierwszy na żywo utwór „Ground Level”. Dużym zaskoczeniem jest także udział debiutującego Andrzeja Mrozka, który – jak wspomniała w jednym z wywiadów Natalia – jest jej odkryciem i postanowiła pokazać go światu zapraszając do wspólnego wykonania „Rzeźby”. W koncercie nie zabrakło oczywiście największych hitów, w tym tytułowego „Erroru”, który publiczność koncertów z trasy mogła usłyszeć zanim jeszcze trafił do rozgłośni radiowych. Niespodzianką dla fanów twórczości Nykiel jest intrygujące wykonanie coveru Stromae „Papaoutai”, ukazujące nigdzie wcześniej niepublikowane kulisy przygotowań do koncertu.

Jako  zapowiedź DVD Natalia postanowiła zaprezentować jednak utwór „Laura” z repertuaru Bat For Lashes. Ta nieoczywista propozycja pokazuje jak wiele zaskoczeń czeka tych, którzy dadzą się zaprosić do jej electro świata.

Do DVD bonusowo będzie dołączony album „Lupus Electro” poszerzony o niewydany wcześniej w formie fizycznej singiel „Error” (numer 1 na AirPlay).

TRACKLISTA:

CD:

 1. DYM
 2. PÓŁ DZIEWCZYNA
 3. RZEŹBA
 4. WILK
 5. BĄDŹ DUŻY
 6. ZAGADKA PAWIEGO WZORU
 7. NIEON
 8. MIEJSKA SPRAWA
 9. SICK DANCE
 10. PUSTO
 11. EKRANY
 12. ERROR

DVD:

 1. DVD INTRO
 2. LIVE INTRO
 3. DYM
 4. PÓŁ DZIEWCZYNA
 5. GROUND LEVEL
 6. ERROR
 7. LAURA
 8. ZAGADKA PAWIEGO WZORU
 9. RZEŹBA
 10. PUSTO
 11. PAPAOUTAI
 12. NIE ON
 13. EKRANY
 14. WILK FONAI REMIX
 15. SICK DANCE
 16. BĄDŹ DUŻY
 17. ERROR BAASCH REMIX

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama