Niezwykłe, szokujące i niezapomiane show Miley Cyrus – 'Bangerz Tour’ pojawi się na DVD i Blu-ray !

db_object_loader.jsp

TIME: „Najbardziej dynamiczna wykonawczyni młodego pokolenia

USA Today: „Cyrus ma charyzmę i być może spryt, aby stać się nową Madonną

Miley Cyrus to obecnie jedna z największych skandalistek świata muzycznego. Kolejne kontrowersyjne i porażające wybryki stanowiły pożywkę dla wszystkich portali plotkarskich. Płyta „Bangerz” (dostępna m.in. tutaj) okazała się przełomowa w karierze artystki, zdobywając status Platyny w kilkunastu krajach oraz debiutując na #1 zestawienia Billboard. Dzięki niej Miley raz na zawsze zerwała z wizerunkiem gwiazdki Disney’a.

Krążek promowała trasa „Bangerz Tour” w trakcie której, kontrowersyjne pomysły wokalistki znalazły swoje urzeczywistnienie. Tańczące karły, skąpe stroje i ślizgawka w kształcie osławionego języka Miley  stworzyły zaskakujące i szokujące, ale zapadające na długo w pamięć show. Film z przygotowań trasy można zobaczyć tutaj.

Teraz zapis koncertu Miley doczekał się swojej premiery na DVD oraz Blu-ray. Materiał zarejestrowano podczas koncertów w  Barcelonie i Lizbonie. Poza największymi hitami: „SMS (Bangerz)”, „We Can’t Stop” czy „Wrecking Ball” znalazły się również covery: „Hey Ya” Outkast oraz „Jolene” Dolly Parton. Fani będą mogli obejrzeć również materiały zza kulis, koncentrujące się na produkcji show i życiu prywatnym piosenkarki, której towarzyszy grupa szalonych przyjaciół i animowanych postaci rysunkowych.  Premiera zaplanowana jest na 24 marca!

Źródło: Sony Music