Mad-Music.pl

Nowa piosenka: Jula – M jak Miłość


Piosenka “M jak Miłość” to kolejna odsłona płyty Juli – nagrana na potrzeby serialu M jak Miłość, ale znajdzie się też na płycie artystki. Premiera albumu Milion słów – 26 maja 2017

Z tą piosenką było trochę pracy, bo utwory do filmów pisze się zupełnie inaczej – mają coś zilustrować, trzeba wykazać się dużąelastycznością. Musisz wziąć pod uwagę specyfikę scenariusza, odbiorcę itd.

Mieliśmy już doświadczenie, bo półtora roku wcześniej pisaliśmy numer do kinowego przeboju Listy do M część II. Czytałam wtedy scenariusz i z tego rodził się tekst pt. “Na pewno” śpiewany później przez chór Sound ‘n’ Grace. Tym razem poszłam śladem poprzednich piosenek przewodnich serialu.
Ponieważ leci on od lat, zdążył mieć dwie piosenki tytułowe: najpierw utwór Wojtka Gąsowskiego, a następnie Beaty Kozidrak.

To właśnie one były inspiracją. Myślę, że nasza wersja jest lekka, nowoczesna, to taka muzyczna mgiełka. Chcieliśmy by było pozytywnie, pastelowo, z dużą dawką optymizmu i nadziei, którą serial niesie. Dla mnie najważniejszym przekazem utworu jest fraza: miłość – podaj dalej. Miłość musi krążyć, wtedy objawia całą swa moc – mówi Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstu.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama