Mad-Music.pl

BAASCH – premiera płyty „Grizzly Bear With A Million Eyes”

W piątek (21 kwietnia) ukazał się drugi album warszawskiego producenta, wokalisty i autora tekstów. Tuż przed jego premierą do sieci trafił utwór „Fall”, z lyric video stworzonym przez ZUO CORP +, podobnie jak cała oprawa wizualna wydawnictwa. Na płycie znalazło się 10 utworów, a gościnnie pojawiają się Mary Komasa i Wojtek Urbański (RYSY).

Na nowym wydawnictwie obok niskiego, hipnotyzującego wokalu BAASCHA słychać syntezatory, beat-maszyny, a także żywe instrumenty. W nagraniach wzięli udział Robert Alabrudziński (perkusja), Miron Grzegorkiewicz (gitara elektryczna), znany między innymi z projektów JAAA! i Moon oraz Tomasz Mreńca (skrzypce). Wśród gości także Mary Komasa i Wojtek Urbański (Rysy). Koncepcję wizualną albumu opracował Bartek Michalec – projektant ZUO CORP+, marki stawiającej na działania łączące ze sobą modę, sztukę i muzykę. Zuo Corp+ na swoim koncie ma już wspólne projekty z Peaches i Joan As Policewoman. Zdjęcia wykonał Piotr Porebsky (Metaluna).

TRACK LISTA:

1.KIND OF COMA
2.FALL
3.FLAVOUR, FLAVOUR
4.GRIZZLY
5.WORDS LIKE BOMBS
6.BONES
7.DARE TO TAKE feat. MARY KOMASA
8.ONCE UPON A NIGHT
9.STEPS
10.SNEAKER FAIRYTALE

Koncert premierowy BAASCHA odbędzie się 27 maja w warszawskim klubie NIEBO, a już dziś o 20.00, fani artysty będą mogli obejrzeć premierowy live stream, który zainauguruje cykl NXT’ Sessions – specjalnych koncertów, odbywających się w siedzibie NEXTPOP w Forcie Mokotów, transmitowanych na żywo w serwisie YouTube (www.youtube.com/user/NextpopLabel).

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama