Mad-Music.pl

Nowa płyta Alicii Keys – ‘HERE’ już dostępna!

alicia-keys-here-album-cover-small

Na ten krążek czekaliśmy od dawna! Alicia Keys powraca z nową studyjną płytą „HERE”, która dostępna jest już na nośniku CD oraz w serwisach cyfrowych!

Album „HERE” można zamawiać pod tym linkiem!

Zniewalający, intymny i muzycznie śmiały, album „HERE” obnaża prawdę według Alicii Keys – każdy z utworów jest spowiedzią artystki a każda melodia formą modlitwy – otwarcie odkrywa prawdziwą i silną naturę jej tożsamości, rozwoju oraz romansu z Nowym Jorkiem, który trwa całej jej życie. Album przemawia do klimatu kulturowego świata, w którym żyjemy dzisiaj, czerpiąc inspirację z jej osobistej podróży i nastrojów obecnie panujących w społeczeństwie.

 Premierze płyty „Here” towarzyszy film zatytułowany „The Gospel” (Ewangelia), którego inspiracją była geneza powstania piosenek stworzonych przez Alicię. Na fabułę składają się fikcyjne historie przedstawiające codziennie życie czarnoskórych mieszkańców Nowego Jorku, konfrontujące szorstkie prawdy życiowe z odkrywaniem uniwersalnych relacji między ludzkich. Reżyserką filmu jest A.V. Rockwell.

Na krążku „HERE” Alicia porusza wszystkie tematy, które są dla niej najważniejsze – od aktualnej kondycji ludzkości po politykę światową. Promuje go singiel – „Blended Family (What You Do For Love)” z gościnnym udziałem  rapera A$AP Rocky. Keys  jest autorką tekstu i współproducentką (obok Marka Barsona) utworu, który jest odzwierciedleniem szczerości prezentowanej na całym albumie.

 

Pobierz / posłuchaj „Blended Family (What You Do For Love)” TUTAJ!

 

Za produkcją większości utworów na płycie stoi kreatywna grupa, określana przez artystkę jako ILLuminaries. Jej skład tworzy Keys, Mark Batson (autor tekstów/producent); Swizz Beat (raper/producer ) oraz Harold Lilly (współpracujący z nią od wielu lat tekściarz).  Ten album to lista tematów i zagadnień, które Alicia chciała poruszyć i pogłębić. W efekcie nawiązuje on do jej nowojorskich korzeni i kultury hip-hopowej.

Na płycie znalazło się 18 utworów, w tym przebój „In Common” oraz ballada „Hallelujah”.

 

Tracklista „HERE”:

 

1.       The Beginning (Interlude)

2.       The Gospel

3.       Pawn It All

4.       Elaine Brown (Interlude)

5.       Kill Your Mama

6.       She Don’t Really Care_1 Luv

7.       Elevate (Interlude)

8.       Illusion Of Bliss

9.       Blended Family (What You Do For Love) feat. A$AP Rocky  

10.   Work On It

11.   Cocoa Butter (Cross & Pic Interlude)

12.   Girl Can’t Be Herself

13.   You Glow (Interlude)

14.   More Than We Know

15.   Where Do We Begin Now

16.   Holy War

17.   Hallelujah

18.   In Common

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama