Nowy album formacji Venflon już w sprzedaży! Muzycy zapowiadają następny singiel!

venflon-sztuka-upadku

Za nami długo oczekiwana premiera najnowszego studyjnego wydawnictwa formacji Venflon – Sztuka Upadku. Warto było czekać, bowiem fani bardzo pozytywnie komentują nowy materiał grupy. Zespół zapowiedział także wypuszczenie nowego singla!

Do sprzedaży trafiło już najnowsze studyjne wydawnictwo formacji Venflon. Płyta została zatytułowana „Sztuka Upadku” i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony fanów. Jak komentują muzycy:

„Na świeżo, zaraz po premierze jesteśmy bardzo zadowoleni z reakcji fanów, którzy zamówili „Sztukę upadku” w preorderze. Zostaliśmy zasypani masą mega pozytywnych wiadomości, w których ludzie w bardzo ciepły ale i rzeczowy sposób wypowiadają się na temat  naszego nowego materiału:

„Płyta zaprogramowana na sukces”; „Materiał kompletny zarówno gitarowo jak i wokalnie” ; „Płyta siadła mi od pierwszego do ostatniego dźwięku i nie opuszcza odtwarzacza od 4 dni” – to tylko niektóre spośród wielu podobnych opinii.”.

„Sztukę Upadku” promuję singiel „Miłość”, który regularnie gości na listach przebojów. Do tego utworu powstał także klip koncertowy, który można zobaczyć pod adresem: 

W ślad za wydaniem albumu idzie oczywiście jego promocja, a mianowicie trasa koncertowa, której zespół już nie może się doczekać!

„W tej chwili z niecierpliwością oczekujemy startu trasy koncertowej – przekonamy się jak „Sztuka upadku” sprawdza się w „warunkach bojowych”, zagrana na żywo.” – podkreślają muzycy.

Trasa koncertowa formacji Venflon odwiedzi następujące miasta:

17.10 – Warszawa, VooDoo club

23.10 – Wrocław, Od Zmierzchu do Świtu  

24.10 – Częstochowa, Teatr From Poland

06.11 – Poznań, Pod Minogą

07.11 – Koszalin, Kawałek Podłogi 

13.11 – Bielsko-Biała, Rude Boy

14.11 – Dąbrowa Górnicza, Rock Out

20.11 – Łódź, Iron Horse 

11.12 – Gdańsk, Wydział Remontowy

12.12 – Elbląg, Pub Sąsiedzi 

Płytę „Sztuka Upadku” będzie można oczywiście nabyć podczas koncertów formacji Venflon! Niecierpliwi natomiast mogą zamawiać album bezpośrednio od wydawnictwa Fonografika, a także w sklepach Saturn, Empik, Media Markt oraz dobrych sklepach muzycznych.

To nie koniec niespodzianek! Już wkrótce grupa udostępni kolejny singiel!

Więcej informacji już wkrótce!

Venflon to polska formacja, która w swojej muzyce łączy melodyjny metal z wpływami grunge’u oraz stronera. Grupa powstała w 2003 roku i przez ten czas, pomimo zmian w składzie, zdołała zaistnieć na polskim rynku muzycznym, wydać dwa albumy studyjne oraz zdobyć wielu fanów w całym kraju. Szerokiej publiczności Venflon dał się poznać dzięki swojemu uczestnictwu w popularnym programie „Must be the Music”, a także poprzez występy na większych wydarzeniach muzycznych, takich jak Juwenalia oraz festiwale( m. in. Woodstock, Hunterfest, Ursynalia).

Więcej informacji o zespole:

Facebook: https://www.facebook.com/VenflonBand

Youtube: https://www.youtube.com/user/MsFaranka

Oficjalna strona: http://www.venflon.pl/