Mad-Music.pl

Nowy album słynnego, rosyjskiego producenta

Setki tysięcy sprzedanych albumów, przebojowe single i remiksy dla gwiazd muzyki pop. DJ Bobina, na swoją markę pracuje już ponad 13 lat. Dziś jest czołowym artystą wchodnioeuropejskiej sceny klubowej. Oto jego nowy album “Speed Breaker”.

Bobina press 1

Urodził się 11 marca 1982 roku w Moskwie. Dmitry Almazov aka Bobina, to postać znana i rozpoznawalna nie tylko w samej Rosji, ale i na całym świecie. Jest DJ’em, producentem muzycznym, prowadzi popularną audycję radiową pt. „Russia Goes Clubbing” i jest najczęściej nagradzanym przedstawicielem muzyki elektronicznej w swoim kraju. Nagrał łącznie pięć studyjnych albumów, które odniosły ogromny sukces w wielu krajach. Bobina to również pierwszy Rosjanin, który zagrał na legendarnej imprezie Trance Energy, supportował Tiësto podczas światowej trasy koncertowej oraz wystąpił w trakcie Miami Music Conference.

Rok 2016, to kolejny ważny okres w karierze tego utalentowanego artysty. Ukazuje się bowiem jego nowy, autorski krążek zatytułowany „Speed Breaker”, na którym znalazły się takie hity jak „Addicted”, „Music Box”, „Winter” i „Refuge”. Wśród gości, znane klubowiczom nazwiska, jak Natalie Gioia, JES, Sir Adrian, Christian Burns czy Alexandra Badoi. Materiał jest mieszanką różnych odmian elektroniki. Od progressive i nu-disco, po trance i chillout. To 15 zróżnicowanych gatunkowo utworów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Bobina - Speed Breaker (front)

Tracklista:

 1. Speed Breaker
 2. Addicted (with Natalie Gioia)
 3. Love Is The Answer (with Kyle Richardson)
 4. Music Box (Album Mix)
 5. iBelieve (with JES)
 6. The Magik (with Natalie Gioia)
 7. Sierra
 8. Born Again (with May-Britt Scheffer)
 9. Drophead (with Smash feat. Sir Adrian)
 10. Refuge
 11. My Everything (with Natalie Gioia)
 12. Winter
 13. Still In Love (Chill Breaker Mix) (with Christian Burns)
 14. Maharaja
 15. Dare To Love (with Alexandra Badoi)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!