Nowy mixtape Kehlani!Już teraz posłuchaj “Nights Like This” z Ty Dolla $ign

Już jutro na rynku ukaże się nowy mixtape nominowanej do Grammy Kehlani. Już teraz w sieci można obejrzeć futurystyczny klip do utworu “Nights Like This“, w którym gościnnie pojawia się Ty Dolla $ign. Piosenka miała swoją premierę 10 stycznia i została odtworzona w serwisie Spotify już ponad 30 milionów razy, a klip obejrzano na YouTube ponad 10 milionów razy.

Nights Like This (Feat. Ty Dolla $ign)” pochodzi z mixtape’u Amerykanki, zatytułowanego “While We Wait“. Do piosenki powstał teledysk, w którym artystka zajmuje się między innymi naprawą znalezionego androida.

Kehlani ma na koncie debiutancki album “SWEETSEXYSAVAGE” z 2017 roku, który pokrył się złotem w USA i przyniósł przeboje “Distraction“, “Advice“, “Undercover“, “Do U Dirty” oraz “CRZY“. Amerykanka pojawiła się też w nagraniach innych znanych wykonawców, chociażby w takich piosenkach, jak “Ring” Cardi B, “Done For Me” Charliego Putha, “Nowhere Fast” Eminema, “Playinwitme” KYLE‘a, czy “What I Need” Hayley Kiyoko.

Kehlani uruchomiła też niedawno muzyczny podcast “Sunday Gems” razem ze swoją przyjaciółką, poetką i pisarką Reyną Biddy.