Nowy mixtape Kehlani!Już teraz posłuchaj „Nights Like This” z Ty Dolla $ign

Już jutro na rynku ukaże się nowy mixtape nominowanej do Grammy Kehlani. Już teraz w sieci można obejrzeć futurystyczny klip do utworu „Nights Like This„, w którym gościnnie pojawia się Ty Dolla $ign. Piosenka miała swoją premierę 10 stycznia i została odtworzona w serwisie Spotify już ponad 30 milionów razy, a klip obejrzano na YouTube ponad 10 milionów razy.

Nights Like This (Feat. Ty Dolla $ign)” pochodzi z mixtape’u Amerykanki, zatytułowanego „While We Wait„. Do piosenki powstał teledysk, w którym artystka zajmuje się między innymi naprawą znalezionego androida.

Kehlani ma na koncie debiutancki album „SWEETSEXYSAVAGE” z 2017 roku, który pokrył się złotem w USA i przyniósł przeboje „Distraction„, „Advice„, „Undercover„, „Do U Dirty” oraz „CRZY„. Amerykanka pojawiła się też w nagraniach innych znanych wykonawców, chociażby w takich piosenkach, jak „Ring” Cardi B, „Done For Me” Charliego Putha, „Nowhere Fast” Eminema, „Playinwitme” KYLE’a, czy „What I Need” Hayley Kiyoko.

Kehlani uruchomiła też niedawno muzyczny podcast „Sunday Gems” razem ze swoją przyjaciółką, poetką i pisarką Reyną Biddy.