Mad-Music.pl

Nowy projekt muzyczny “Project 10/31”

Logo Vinyl 2

 Około dwóch lat temu nieśmiało zaczęto nagrania do projektu jakiego jeszcze nie było nie tylko na naszej lubuskiej ziemi ale być może na Świecie. W projekcie tym wzięli udział muzycy z naszej małej ojczyzny grający w takich zespołach jak: Plamka, 5 Rano, New massage, Instant Blues, Shata Qs, Muzolla, Kawa, Lóóstra, Mate czy LemOn. Zaproszeni zostali do współpracy muzycy z różnych środowisk reprezentujących różne gatunki muzyczne. Wyjątkowość tego projektu polega również na tym, że zaproszeni do współpracy często się nie znają i nie spotykają a nagrywają materiały samodzielnie przygotowując swe partie w oparciu o dostarczone materiały poprzez Internet. Nazwa tego projektu podpowiada, że jest to 10 piosenek a muzyków 31.

 W projekt ten zaangażowane jest Regionalne Centrum Animacji Kultury gdzie dokonano części nagrań. Pozostałe były nagrywane między innymi w Warszawie czy Wrocławiu. Pomysłodawca nie chce na razie ujawniać całości składu i materiału. Chce pokazać, że tu mamy muzyków których nie musimy się wstydzić a wręcz powinniśmy być dumni, że zdobywali wykształcenie i zaczynali swoją drogę artystyczną w lubuskim. Wszystko powoli możemy odkrywać u nas ( miejsce na opis gdzie) lub na internetowej stronie https://www.facebook.com/1031Project lub https://www.youtube.com/channel/UC2Uudwc_J1eIaIHfMJqPz1Q.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama