Mad-Music.pl

Nowy singiel Adama Lamberta – Welcome to the Show feat. Laleh

Adam-Lambert-Welcome-to-the-Show-2016-2480x2480

Adam Lambert postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę! Amerykański wokalista parę dni temu zapowiedział, że wypuści całkowicie nowy singiel, który… nie znajduje się na ostatnim krążku Adama – The Original HighWelcome to the Show, bo taki nosi tytuł, jest już dostępny do odsłuchania na kanale artysty.

W utworze usłyszymy też szwedzką wokalistkę Laleh. A oto wypowiedź Lamberta o singlu:

I wanted to surprise my fans with a new, uplifting anthem for the spring. I asked Max Martin for help and he paired me up with two great writers and producers; Ali Payami, who worked with me on ‘Ghost Town,’ and Swedish star Laleh who is also a featured vocalist on the track. I feel this song will give people strength to be exactly who they are.

 

 

Przypominamy, że już 30 kwietnia muzyk wystąpi na warszawskim Torwarze. Kto z was wybiera się na jego koncert?

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama