Mad-Music.pl

Nowy singiel ‘Ba$$in’ od Yelle

Yelle

Francuskaformacja Yelle zaprezentowała lyric video do swojego najnowszego singla „Ba$$in”. Utwór pochodzi z ich ostatniej płyty – „Complètement fou” (dostępna w sprzedaży cyfrowej m.in. tutaj), której premiera miała miejsce 30 września 2014. Na krążku znalazło się 14 utworów w języku francuskim, a jego produkcją zajął się Dr. Luke, znany ze współpracy z takimi gwiazdami jak Britney Spears, P!nk, Avril Lavigne czy Katy Perry. Tytuł płyty idealnie opisuje rodzaj muzyki jaką tworzy Yelle – kompletnie szalony, a wręcz radośnie szalony elektropop. Taki też jest cały zespół, który stawia na zabawę muzyką na pierwszym miejscu, nie patrząc na trendy.

Wraz z premierą lyrics video do „Ba$$in”, zespół ogłosił daty koncertów na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, trasa zakończy się występem na prestiżowym festiwalu Coachella (szczegóły oficjalnej stronie). Warto przypomnieć, że Yelle zachwycili polskich fanów podczas listopadowego występu w Warszawskim klubie Basen.

Źródło: Sony Music

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!