Nowy singiel Limboskiego już dostępny! Posłuchaj „Z fantazją”

„Z fantazją” to trzeci singiel Limboskiego z płyty „Poliamoria”. To delikatna ballada, gdzie na pierwszy plan wyłania się charakterystyczny motyw fortepianowy.

Ta piosenka zaczęła żywot trzy lata temu, przeszła wiele przepoczwarzeń i czekała na odpowiedni moment, żeby można było dopisać zakończenie – mówi artysta.

„Poliamoria” (ZAMÓW) ukazała się w kwietniu 2018 roku. Album to niezaprzeczalnie najbardziej dojrzały tekstowo i dopracowany muzycznie materiał w dotychczasowej karierze artysty. Tym razem pielęgnowana od wielu lat słabość do amerykańskiej muzyki źródeł (bluesa, folku i korzennego rock’n’rolla) to dla Limboskiego zaledwie punkt wyjścia. Celem –  napisanie piosenek nośnych, przystępnych, mądrych i urzekających stylistycznym bogactwem. Na wszystkich tych polach artysta odnosi bezdyskusyjny sukces. W programie płyty znalazły się ostre, dynamiczne riffy gitarowe, ale też egzystencjalne w wymowie ballady podszyte duchem gospel czy country. Całość po raz kolejny w przypadku Limboskiego spaja produkcyjna ręka Marcina Borsa.

Album promowały dwa single: „Nie idź tam” (POSŁUCHAJ) – country-folkowa ballada zainspirowana piosenkami Boba Dylana oraz „Czarne chmury” (POSŁUCHAJ) – energetyczny, rockowy utwór z tekstowym pazurem.

Obserwuj Limboskiego na:

Facebook | Instagram |  YouTube