Nowy singiel: Natalia Nykiel – Bądź Duży (Live The Voice Of Poland).

Natalia Nykiel - Bądź duży cover

Pojawienie się na rynku zaskakującego albumu Natalii Nykiel (premiera 23 września 2014) zostało zauważone przez wszystkie opiniotwórcze media muzyczne w kraju. Zaskakująca dojrzałość debiutantki, muzyczna świadomość oraz odwaga w wytyczaniu nowych ścieżek na gruncie rodzimego electropopu, sprawiły, że płyta została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem tego roku.

Artystka ogłosiła, że drugim po „Wilku” singlem z albumu „Lupus Electro” będzie utwór „Bądź duży”. Muzykę do utworu skomponował wspólnie z Natalią producent płyty Fox (Michał Król). Słowa napisał Budyń (Jacek Szymkiewicz) – lider zespołu Pogodno.

„Bądź duży” to krzyk dziewczyny, która zdaje sobie sprawę, że zasługuje na więcej niż to, co oferuje jej codzienność. Jak mówi Natalia: „To nie do końca piosenka o dorastaniu. To raczej utwór mówiący o potrzebie niepewności i niewiadomej w życiu, która determinuje nas do podejmowania ryzykownych decyzji”.

Zafascynowana elektronicznymi brzmieniami wokalistka zdaje się udowadniać, że jej wilcze serce wciąż potrzebuje nowych wyzwań. Pytana o momenty, w których jej serce bije najmocniej odpowiada krótko: „To nie bicie. To beat”.

 

W zeszłą sobotę Natalia wystąpiła gościnnie podczas półfinału „The Voice od Poland”, gdzie premierowo wykonała najnowszy singiel:

 

Posłuchaj wersji studyjnej singla „Bądź duży”:

http://youtu.be/0-8DnXvc-P0

https://itunes.apple.com/pl/album/badz-duzy/id912041838?i=912041845

Natalia Nykiel – Bądź Duży

http://www.deezer.com/track/85495768

http://wimp.pl/track/34167432

 

 

„Lupus Electro” – PROLOGUE:

http://youtu.be/hqlMjzXYRXQ

 

„Lupus Electro” – BEFORE THE START:

http://youtu.be/zOzZXeg8OuM

 

Więcej na:

https://www.facebook.com/NykielNatalia