SONY DSC

Nowy singiel Shanguy gorący jak „Lava”!

Grupa Shanguy znana z takich hitów jak „La louze”, „King Of The Jungle”, „Désolée (Paris/Paname)”, który pokrył się w Polsce potrójną platyną, czy „Kalima Minou”, powraca z kolejnym numerem i coś nam się wydaje, że już niedługo nucić go będzie cała Polska!

Utwór „Lava” opowiada o sytuacji, której prawdopodobnie większość z nas kiedyś doświadczyła – spotkaniu swojego ex podczas wyjścia z aktualną drugą połówką. Zwykle udajemy wtedy, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a tak naprawdę w środku nas wrze (jak lava).

W piosence znaleźć można charakterystyczne dla grupy cechy: wpadającą w ucho melodię i taneczny drop. Singiel ten zawiera jednak także coś nowego – popowe elementy, które usłyszeć można było już m.in. w „Desolee (Paris/Paname)”, zostały teraz znacząco rozwinięte.

Przygotowany z myślą o radiowych słuchaczach utwór to wyjątkowe gitarowe riffy, bas i harmonijne głosy, które powodują, że numer wpada w ucho już po pierwszym przesłuchaniu.

Obecnie na listach przebojów znaleźć można kawałek „Thunder”, który członkowie kolektywu Shanguy stworzyli wraz z Gabry Ponte, LUM!X i Prezioso.