Mad-Music.pl

Nowy singiel Sii – Alive

Sia-Alive-2015-1280x1280

Sia postanowiła wrócić do studia i zająć się nagrywaniem nowych piosenek na nowy krążek. od 24 września dostaliśmy przedsmak tego co się na nim znajdzie. Pierwszy singiel zatytułowany Alive jest już dostępny do odsłuchu.

Jak sama piosenkarka przyznała, kompozycja jest o… życiu Adele.

It’s about Adele’s life, so I now sing a song from Adele’s perspective. This is the first song from this new project. I’m calling it This Is Acting because they are songs I was writing for other people, so I didn’t go into it thinking, ‘This is something I would say’. It’s more like play-acting. It’s fun.

Tekst napisała Sia z pomocą Tobias’a Jesso, Jr. i Adele Adkins. Piosenka będzie miała swoją premierę w Top40/Mainstream radio już 29 września.

Siódmy album artystki zatytułowany This Is Acting wyjdzie pod koniec tego roku nakłądem wytwórni RCA Records.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!