Mad-Music.pl

Nowy singiel Steve’a Aoki z Lauren Jauregui (Fifth Harmony)

Steve Aoki zaprosił do współpracy wokalistkę Fifth Harmony –  Lauren Jauregui. Ich wspólny, zupełnie nowy singiel “All Night” dostępny jest już w serwisach cyfrowych.

„Jestem ogromnym fanem Lauren i jej niezwykłego głosu” – mówi producent. „Wspólna praca była dla mnie samą przyjemnością – Lauren jest niesamowicie utalentowana i jestem bardzo dumny z naszego nagrania. Nie mogłem się doczekać tej premiery”.

„Praca ze Stevem była wyjątkowym doświadczeniem. Uwielbiam jego energię i to, co wnosi do muzyki. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tworzeniu i dopracowywaniu tej piosenki” – mówi Jaurequi.

Nominowany do Grammy producent wydał swój czwarty studyjny album „KOLONY” w lipcu, który zawierał utwory z Migos, Gucci Manem, Lil Yachtym, 2 Chainz, Lil Uzi Vertem i innymi. Fifth Harmony wydały swój trzeci studyjny album w sierpniu (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM), a kilka tygodni temu ukazała się ich wspólna piosenka z Pitbullem zatytułowana „Por Favor” (POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR).

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!