Mad-Music.pl

Nowy teledysk P!nk – Just Like Fire

Pnk-Just-Like-Fire-2016-2480x2480

P!nk powróciła z nową muzyką, jednak niestety nie jest ona zapowiedzią jej nowego krążka, ale soundtrackiem do filmu przygodowego – fantasy Alice Through the Looking Glass (PL: Alicja Po Drugiej Stronie Lustra), który do kin wejdzie już 27 maja. Fani piosenkarki powinni być usatysfakcjonowani.

Utwór nosi tytuł Just Like Fire i miał swój debiut 15 kwietnia. Za jego produkcje odpowiadają Max Martin, Shellback oraz Oscar Holte. Natomiast od 9 maja możemy zobaczyć już do niego teledysk. Jego reżyserem został Dave Meyers.

To nie jedyna piosenka P!ink, która znalazła się na tym soundtracku. Amerykańska wokalistka udzieliła się także w White Rabbit, który jest coverem utworu Jefferson’a Airplan’a z 1967 roku.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama