Mad-Music.pl

Odkryj na nowo dźwięki z nowej płyty MODEST MOUSE – aplikacja ze stemami do “Strangers to Ourselves” jest już dostępna!

unnamed

Czy chcieliście kiedyś rozłożyć na poszczególne elementy jakiś utwór albo piosenkę? Wystarczy tylko komputer stacjonarny z klawiaturą i jeden z najlepszych albumów indie-rockowych ostatnich miesięcy, czyli najnowszy krążek Modest Mouse ‘Strangers To Ourselves’  można rozłożyć na ‘czynniki pierwsze’. Stemy (ścieżki, sample i loopy) tworzące takie numery jak „Lampshades On Fire” czy „The Ground Walks, with Time in a Box” znajdują się pod adresem strangers.modestmouse.com  w opcji ‘Exploration Mode’. Druga opcja – ‘Remix Mode’ pozwala stworzyć własną audiowizualizację do dowolnie wpisanego tekstu. Wszystko przy najmodniejszych alternatywnych dźwiękach od Modest Mouse!

Przypomnijmy: „Strangers To Ourselves” to pierwszy od 8 lat album studyjny formacji, znanej m.in. z hitów ‘Dashboard’ czy ‘Float On’. Grupa zgodnie z zapowiedzią sprzed 2 lat pojawi się w tym roku na Open’er Festival w Gdyni i można być pewnym, że będzie to jeden z najbardziej zakręconych występów tegorocznej edycji!

Źródło: Sony Music

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!