Mad-Music.pl

Odliczanie do nowej płyty Chrisa Browna “Royalty”! Zobacz teledysk do “Zero” !

Album Artwork

Odliczanie do najnowszej płyty Chrisa Browna trwa! Kolejnym singlem zapowiadającym „Royalty” jest „Zero”. Utwór jest już odstępny do odsłuchu w serwisach streamingowych oraz do zakupu w wersji cyfrowej – kliknij TUTAJ.

W oczekiwaniu na krążek, możecie obejrzeć najnowszy teledysk Browna do piosenek „Liquor” i „Zero”. Klip kręcony był przez ponad 2 dni w Los Angeles. Reżyserem tego hipnotyzującego wideo był sam artysta, a wyprodukował je Andrew Listerman (Riveting Entertainment).

Nocna impreza, drink od nieznajomej a potem… Najnowszy teledysk Chrisa Browna z każdą sekundą wciąga coraz bardziej! Rewia barw, imponujące choreografie i lokalizacje – to tylko kilka z cech charakteryzujących ten klip. Brown  udowadnia tym klipem, że nie spuszcza z tonu i cały czas pozostaje w czołówce najlepszy wokalistów R’n’B. Z pewnością potwierdzi to też jego najnowsza płyta „Royalty”, której premiera jeszcze w tym roku!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!