Ofelia z niespodzianką dla fanów!

Koronawirus w znaczący sposób wpłynął na życie każdego z nas, szczególnie oberwało się kulturze. Ofelia, po wydaniu debiutanckiego krążka, zaplanowała trasę koncertową – która z wiadomych względów musiała zostać przełożona. Wokalistka, by umilić fanom oczekiwanie, stworzyła wyjątkową niespodziankę.

Każdy, kto kupił bilet na dowolny koncert z Ksiąg Ofeliowych, automatycznie został zaproszony na wydarzenie online – ale to nie koniec przyjemności! Wraz z wstępem na sierpniowy event, czyli po otrzymaniu linku do koncertu, słuchacz otrzyma paczkę ze specjalnie nagraną płytą z występów live oraz gadżetami. Nagranie będzie realizowane w najpiękniejszej lokalizacji, która odda charakter płyty i samej artystki. Ofelia chce pozostać w kontakcie z fanami i wynagrodzić im to, że spotkania na koncertach nie mogły się odbyć z powodu pandemii.

Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi lubi robić sama swoje więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym żeby biegać po niej będąc sobą. Ofelia to wyobrażenie o celu wędrówki i opowieść o wszystkim, co rozegrało się na drodze. To głęboki oddech świeżym powietrzem i otwarte zaproszenie na zewnątrz. Z miłości do muzyki, nieuległe słowo w ruchu. Piosenki wymierzone w nieczułość. Serce bijące w przylgnięte ucho. Nowe.

Jeżeli nie zdążyliście kupić biletów na pierwotne daty koncertowe a chcecie wziąć udział w sierpniowym koncercie specjalnym, nic straconego – każdy może dokupić bilet przez platformę GoOut i otrzymać prezent oraz wstęp na wydarzenie online!


Więcej:

Ofelia na Facebooku

Bilety na specjalne wydarzenie