Omar Rudberg – gwiazda serialu „Książęta” – z debiutancką płytą!

Ponad 55 milionów streamów, Czterokrotna Platyna, Podwójne Złoto… Tak w skrócie można opisać dotychczasowe osiągnięcia Omara Rudberga – wokalisty, songwritera i aktora. Artysta, znany m.in. z serialu „Książęta”, przedstawia swój debiutancki album „OMR”, który promuje singiel „In The Sunrise”.

W 2018 roku, po czterech latach bycia członkiem jednego z największych skandynawskich boysbandów „FO&O”, Omar postanowił skupić się na karierze solowej. Od tego czasu ciężko pracuje u boku znanych twórców w Szwecji, Los Angeles i Miami. W 2021 roku artysta zadebiutował jako aktor, odgrywając jedną z głównych ról w serialu Netflixa „Książęta”, który cieszy się ogromną popularnością. Na początku 2022 roku Omar wydał single „Mi Casa Su Casa” (#1 iTunes w Brazylii i Szwecji) oraz „Moving Like That”, z którym brał udział w szwedzkim konkursie „Melodifestivalen”. Numer uplasował się na #11 miejscu radiowych list przebojów w Szwecji i obecnie ma ponad 3,4 mln streamów.

To wspaniałe uczucie móc wydać swój debiutancki album! Tak długo czekałem na ten dzień. W pełni identyfikuję się ze wszystkimi utworami, które powstały i mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie wśród nich swój ulubiony numer do tańca i muzycznych wzruszeń!

powiedział Omar Rudberg

O artyście pisały już m.in. Vouge Scandinavia, XMAG i Behind The Blinds. Omar jest także zakontraktowany w amerykańskiej agencji Next Model Management.
Jego debiutancki album „OMR” dostarczy Wam wszystkiego, czego potrzebujecie w ciepłe letnie wieczory – połączenie klimatów latino, pop i dance z romantycznymi balladami.