Mad-Music.pl

PŁYTA Z HITEM “HAVANA” JUŻ W SKLEPACH I SPRZEDAŻY CYFROWEJ

Jeden z najbardziej oczekiwanych albumów ostatnich miesięcy trafił na sklepowe półki oraz do serwisów cyfrowych. “Camila” to płyta, która natychmiast podbiła listę sprzedaży albumów na iTunes w 96 krajach!

PŁYTA DOSTĘPNA POD TYM ADRESEM!

Płyta zawiera platynowy singiel “Havana”, przesłuchany w serwisach streamingowych już prawie 1 miliard razy! “Havana” bije też kolejny – to najdłużej utrzymujący się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii singiel śpiewany przez kobietę od czasu “Someone Like You” Adele oraz najdłużej utrzymujący się na pierwszym miejscu w Stanach Zjednoczonych singiel śpiewany przez kobietę od 5 lat! Camila Cabello to też w tym momencie druga najczęściej słuchana artystka na Spotify!

Album zbiera już świetne recenzje – NME pisze o debiutanckiej kolekcji piosenek jako “mocnej i zaskakująco pewnej siebie”, a amerykańskie media chwalą “Camilę” za połączenie różnych brzmień oraz stylów muzycznych. Sama Camila opowiada o swojej płycie jako o “ścieżce dźwiękowej ostatniego roku swojego życia”.

Drugim singlem promującym album jest utwór “Never be tha same”

Camila Cabello – “Camila”

Tracklista:

1. Never Be the Same
2. All These Years
3. She Loves Control
4. Havana
5. Inside Out
6. Consequences
7. Real Friends
8. Something’s Gotta Give
9. In the Dark
10. Into It
11. Never Be the Same (Radio Edit)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!