Podróż do Berlina z serią „Beyond Borders”

Armada Music po raz kolejny wyrusza za granicę, wraz ze swoją nową serią kompilacji „Beyond Borders”. Tym razem zaprasza do stolicy Niemiec, razem z muzycznym przewodnikiem, którym jest brytyjska legenda sceny klubowej Dave Seaman. Witamy w Berlinie!

Dave Seaman press 1

Już ponad 12 lat na rynku muzycznym i wciąż świeże pomysły na zaskakiwanie fanów nowych brzmień. Wytwórnia Armada Music, wciąż powiększa różnorodność swojego katalogu, dzięki czemu trafia do jeszcze szerszego grona odbiorców. Doskonałym przykładem, jest nowa seria kompilacji pt. „Beyond Borders”. Wydawnictwa, na których próżno jest szukać popularnych nazwisk i komercyjnych utworów. Usłyszycie tu głównie mroczne i bardziej klimatyczne dźwięki, będące zgrabnym połączeniem deep-house, techno i electro.

Każda dedykowana jest innemu miejscu na świecie, jego kulturze, ludziom i tamtejszej scenie klubowej. W 2015 roku, ukazała się pierwsza odsłona albumu „Beyond Borders”, poświęcona wspaniałemu Londynowi. Za jej przygotowanie i warstwę muzyczną odpowiada King Unique. Kolejna część przenosi słuchaczy do stolicy zachodniego sąsiada, a klimat Berlina swoim muzycznym miksem przedstawia Dave Seaman. Brytyjska legenda, znakomity DJ i producent, który w swojej długoletniej i podpartej sukcesami karierze, współpracował z takimi gwiazdami jak Kylie Minogue czy Pet Shop Boys.

Dave Seaman - Beyond Borders Berlin (front)

Tracklista:

 1. Jaap Ligthart feat. Alice Rose – I Know Change (Nicolas Masseyeff Remix)
 2. Three Machines – Megalith
 3. Damian Lazarus & The Ancient Moons – Vermillion (&ME Remix)
 4. Habischman – Dub Rumors
 5. Terranova feat. Stereo Mc’s – Tell Me Why (Re.You Mix)
 6. Marc Romboy – Hypernova (Stephan Bodzin Remix)
 7. Third Son – Colourblind (Justin Massei Remix)
 8. Guy Mantzur & Roy Rosenfeld – Epika
 9. Marc Marzenit – Death Espiral (Dave Seaman Remix)
 10. Dahu – Sedated
 11. Nicolas Masseyeff – Flagrance
 12. Quivver – Wait For You (D-Nox & Beckers Remix)
 13. Habischman & Thomas Gandey – Let Me (Dave Seaman Remix)
 14. Andre Hommen – Centrifuge
 15. Framewerk – Feel You Hold You