Mad-Music.pl

Power of Trinity powraca z nowym singlem i teledyskiem!

Klip do utworu „Telefon” to siódmy oficjalny teledysk Power of Trinity. Piosenka opowiada o tym, jak trudno zerwać z przeszłością, dawną miłością, o rozdrapywaniu jeszcze niezabliźnionych ran. Teledysk powstał we współpracy z Mania Studio. Sami zobaczcie, jak szlachetność miesza się z rockowym sznytem.

„Telefon” zapowiada nowy, czwarty album zespołu, który ukaże się we wrześniu i nosi tytuł „Ultramagnetic”.

Power of Trinity powstali w 1996 roku w Łodzi. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie gatunków rock, dub, reggae i elektroniki. Debiutancka płyta zespołu, „11”, znalazła się wśród dziesięciu najważniejszych polskich debiutów ostatniej dekady według magazynu „Teraz Rock”. Drugi album „Locomotiv” zyskał miano jednej z najpopularniejszych polskich płyt rockowych 2011 roku. Singiel “Chodź ze mną” podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba odtworzeń w serwisie YouTube przekroczyła pięć milionów. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festiwal, na którym wystąpił m.in. u boku Lauren Hill, Prodigy i Linkin Park. Na początku września 2014 roku odbyła się premiera trzeciego, doskonale przyjętego przez krytyków i fanów, studyjnego krążka „Legorock”.

„Ultramagnetic”, czwarty studyjny album łódzkiego zespołu Power of Trinity będzie miał swoją premierę 7 września 2018 roku.

Płyta zawiera 11 kawałków, które powstały w czasie wielkich zmian: zarówno zespołowych, jak i prywatnych. Zmian na lepsze, z nową jakością, świeżym spojrzeniem, ale też doświadczeniem.Na miejsce Krzyśka Grudzińskiego do składu dołączył Paweł Wochna – basista, którego obecność wniosła do zespołu świeżą energię. Produkcją albumu ponownie zajął się Agim Dżeljilji.

Karolina Kosiba

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama