Poznaj szczegóły albumu Carrie Underwood „Storyteller”! Premiera już 23 października 2015

CU_STORYTELLER_12x12_RGB-86852251

Nie ulega wątpliwości, że Carrie Underwood jest jedną z najpopularniejszych wokalistek country na świecie. Jej albumy sprzedają się w milionach egzemplarzy, a single je promujące od razu stają się hitami. Obecnie artystka przygotowuje się do wydania swojego kolejnego krążka, zatytułowanego „Storyteller”, którego premiera już 23 października. Okładka albumu została zaprezentowana na łamach portalu EW.com.  Wśród producentów płyty znaleźli się  m.in. Jay Joyce, Mark Bright czy Zach Crowell.

Album zapowiada singiel “Smoke Break”, napisany przez Underwood, Hillary Lindsey oraz Chrisa DeStefano, z którym artystka napisała swój ostatni przebój #1 – “Little Toy Guns.”.

Utwór dostępny również w wersji cyfrowej i wszystkich serwisach streamingowych – kliknij TUTAJ po więcej informacji.

 

Carrie Underwood:  Carrie Underwood debiutowała w 2005 roku, wygrywając program American Idol . Szybko stała się pełnowymiarową supergwiazdą, osiągając niebywały sukces nie tylko w branży muzycznej, ale również telewizyjnej i filmowej.  W ciągu 10-ciu lat swojej działalności scenicznej zdobyła 7 nagród Grammy i niemal 100 innych nagród. Sprzedała łącznie ponad 56 milionów płyt na całym świecie, a 21 jej piosenek znalazło się na 1. miejscach list przebojów.