„Albo Inaczej 2” z niesamowitym kobiecym trio!

Albo Inaczej 2 to kolejna już odsłona wyjątkowego projektu muzycznego Alkopoligamii, w którym wokaliści na warsztat biorą polskie hip–hopowe klasyki, by zinterpretować je na własny sposób. Dzisiaj do składu dołączyły trzy wyjątkowo utalentowane Panie: Justyna Święs, Natalia Nykiel i Rosalie. 

Każda z nich odbiła się głośnym echem na polskiej scenie muzycznej, szturmem ją zdobywając. Łączy je również ambitne podejście do tworzenia, ogrom osiągnięć pomimo krótkiego stażu – a dzieli tylko i aż gatunek muzyczny, który reprezentują.

Natalia obecnie promuje swoje drugie wydawnictwo Discordia, dzięki któremu stała się jeszcze bardziej szanowaną i pożądaną wokalistką na rynku. Jej elektroniczne brzmienia zostały wielokrotnie docenione: na koncie ma dwie diamentowe, dwie złote i aż trzy platynowe płyty.

Justyna głównie kojarzona jest z duetem The Dumplings, choć brała udział w wielu ciekawych projektach i współpracach. Dzięki jej wokalowi utwory zespołu nabierają charakteru i jakości – a ostatnio występom The Dumplings wyjątkowości nadaje również orkiestra, która towarzyszy tej dwójce na specjalnie stworzonej trasie.

Rosalie. ma najkrótszy staż, jeśli chodzi o te trio – jednak nie umniejsza to jej talentowi czy osiągnięciom. Prawie od razu została okrzyknięta jednym z najciekawszych debiutów tego roku, a Flashback zebrał same pozytywne opinie – o ich słuszności może przekonywać chociażby nominacja do Fryderyków.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, jakie utwory zaprezentuje to trio. Premiera całego albumu zaplanowana jest na maj tego roku, choć usłyszeć będzie można wiele numerów przedpremierowo m.in. na Enea Spring Break.


Więcej:

Albo Inaczej na Facebooku