Mad-Music.pl

Awolnation wystąpi w warszawskiej Proximie!

Amerykański zespół powstał blisko 10 lat temu, a na koncie ma EP–kę i dwa albumy długogrające. Rozpoznawalność zyskali dzięki przebojowemu debiutowi Megalithic Symphony, który promował singiel Sail – jeden z najdłużej utrzymujących się na liście Billboard Hot 100 utworów. 

W 2015 roku zespół odwiedził nasz kraj po wydaniu drugiego studyjnego krążka Run, nad którego promocją wtedy się skupili. Po trzech latach ciężkiej pracy, band powraca do koncertowania z najnowszym wydawnictwem Here Come The Runts, które przynosi same dobre opinie.

 

 

 

Europejska część trasy koncertowej obejmuje 15 miast – Panowie również zatrzymają się na moment u nas. Agencja Go Ahead zadbała, by fani w Polsce także mieli okazję wysłuchać na żywo takich hitów jak Run czy Hollow Moon, które zespół zaprezentuje oprócz utworów z trzeciego krążka.

 

 

Koncert odbędzie się już 16 kwietnia w warszawskiej Proximie. Bilety w cenie 89/100 zł są jeszcze do nabycia na oficjalnych stronach (ticketmaster, biletomat, ebilet). Awolnation na żywo to wulkan energii, który swoją radością zaraża każdego – tego występu na pewno nie można przegapić!


Więcej:

Awolnation na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!