Mad-Music.pl

[PREMIERA] Holak w duecie z… Ralphem Kaminskim!

Holak już niejednokrotnie pokazał, że lubi zaskakiwać swoich odbiorców: długo oczekiwany debiutancki album ukazał się bez żadnej zapowiedzi, a EP–ka jako nierozłączna całość trafiła na półki… z czasopismami! Przy pracy nad drugim krążkiem muzyk również zaskakuje – tym razem ciekawym duetem.

Pierwszy singiel promujący kolejne wydawnictwo światło dzienne ujrzał w połowie stycznia – Do zobaczenia do jutra zostało bardzo dobrze przyjęte, a oczekiwania wobec drugiego albumu długogrającego wzrosły. Po trzech miesiącach milczenia, Holak zapowiedział kolejny utwór – Najlepsze Najgorsze Wakacje w duecie z Ralphem Kaminskim.

 

 

Holak znany jest z wielu ciekawych projektów, m.in. Małe Miasta czy Kumka Olik a od ubiegłego roku skupia się na karierze solowej. Ubiegły rok upłynął pod znakiem premier (oprócz dwóch wydawnictw, muzyk zaprezentował kilkunastominutowy teledysk promujący EP–kę) i koncertów na najważniejszych festiwalach (Open’er czy Kraków Live Festival). Czujemy, że 2018 również będzie należał do Holaka!


Więcej:

Holak na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!