Mad-Music.pl

[PREMIERA] Internetowa rzeczywistość według Arka Jakubika!

Arek Jakubik to niekwestionowany król skandali, jeśli chodzi o jego muzyczną karierę. Nie boi się wyrażania siebie i otwarcie mówi o swoich poglądach. Najnowszy klip do “Dziś w internecie” to również osobisty manifest muzyka, w którym nie brakuje ironii i sarkazmu.

Wokalista w swoim solowym albumie odcina się od przeszłości i twórczości zespołu Dr. Misio. Nie da się jednak ukryć, że pomimo szukania nowych środków wyrazu, tekstom wciąż nie brakuje gorzkich i inteligentnych przesłań.

 

 

Album, który premierę będzie miał pod koniec kwietnia, to nie tylko intymne, solowe dzieło muzyka – to także jego odwołanie się do idoli i muzycznych inspiracji. Wkrótce Jakubik wyruszy w trasę promującą krążek, a towarzyszyć mu będą Kuba Galiński oraz Olaf Deriglasoff.


Więcej:

Arek Jakubik na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!