Mad-Music.pl

Premiera klipu Kariny Opyrchał – “To Twój dzień”

Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy teledysk do utworu „To Twój dzień”. Za kompozycję i produkcję utworu odpowiada Grzegorz Ryba (Delphy Records). Autorką tekstu jest sama wokalistka.

Karina Opyrchał nie jest debiutantką na muzycznym rynku. Ma na swoim koncie dwie piosenki wydane dzięki Delphy Records: „Powiedziałeś mi” i „Symfonia Odwagi”.

Teledysk „To Twój dzień” powstał w Wadowicach. W jego powstanie zaangażowało się wielu młodych i zdolnych mieszkańców tego uroczego miasteczka. Ekipie towarzyszyli  m.in. sportowcy z klubu Aquila Wadowice, lokalna grupa taneczna Dino i wielu innych zdolnych i aktywnych młodych ludzi. Honorowy patronat nad teledyskiem objął Burmistrz Wadowic.

Karina Opyrchał pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu “Intershow” w 2017 r.

Wokalistka mieszka i pracuje w Niemczech, gdzie skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem na pierwszą płytę. Planowana premiera to początek 2019 r.  

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!