Mad-Music.pl

PREMIERA! Martin Garrix & David Guetta – So Far Away (feat. Jamie Scott & Romy Dya)

W sierpniu tego roku Martin Garrix porwał publiczność występując na głównej scenie festiwalu Tomorrowland z setem pełnym zupełnie nowego materiału. W pewnym momencie na scenie do Martina dołączył David Guetta – razem zaprezentowali wspólny utwór „So Far Away”, który od dzisiaj dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

Swój wyjątkowy luz utwór zawdzięcza głosom Jamiego Scotta i Romy Dya oraz melancholijnej produkcji z nawarstwionymi harmoniami wokalnymi i delikatnymi brzmieniami gitary oraz smyków, które kontrastują z mocnym basem i imponującym brzmieniem akordów.

Wraz z premierą utworu ukazał się oficjalny teledysk, który można już zobaczyć na YOUTUBE. Klip wyreżyserowany przez Damiana Karsznię pokazuje dwa światy – ten, w którym żyjemy oraz ten, w którym widoczne są wszystkie uczucia emocje i sny. To historia pary, która była kiedyś zakochana, ale teraz próbuje pogodzić się z tym, że ich relacja się skończyła.

Doskonale znany już fanom Garrixa utwór (set z Tomorrowland ma już na liczniku ponad 13 milionów odtworzeń!) zebrał też świetne recenzje w prasie. DJ Mag napisał o piosence jako prawdopodobnie o największym wspólnym nagraniu dwóch gwiazd tego roku, a zdaniem dziennikarzy Billboardu „ciężko sobie wyobrazić, żeby to nie był hit”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!