Mad-Music.pl

[PREMIERA] MØ powraca po czterech latach!

MØ to autorka i głos z kilku najsłynniejszych piosenek ostatnich lat. Doskonale pracuje nad swoim nazwiskiem – zarówno materiałem autorskim i utworami stworzonymi we współpracy z topowymi wokalistami, które biją rekordy odsłuchań w serwisach streamingowych. Do sieci właśnie trafił kolejny singiel – czy powtórzy sukces tych poprzednich?

Znana z hitów Lean On, Final Song czy Kamikaze MØ ogłosiła premierę swojej nowej płyty Forever Neverland. To następca wydanego 4 lata temu debiutanckiego wydawnictwa, który ukaże się finalnie 19 października. Pierwszym singlem promującym Forever Neverland jest Sun In Our Eyes, które współtworzył Diplo – muzycy poznali się blisko 5 lat temu przy tworzeniu kawałka XXX 88, przez co już teraz oczekiwania wobec albumu rosną.

Jesteśmy już starymi znajomymi. Lubię pracować z Diplo, bo czuję się przy nim wolność artystyczną a ostateczny produkt zawsze mi się podoba. Przy ‘Sun In Our Eyes’ udało nam się połączyć moje dwa ulubione składniki – melancholijne dźwięki i podnoszący na duchu nastrój […] To nasza najlepsza kompozycja w historii.

W ramach promocji nowej płyty MØ wyruszy w trasę koncertową, w ramach której zobaczymy ją także w Polsce – 21 listopada wystąpi w warszawskim klubie Stodoła, a jako jej support wystąpi jej dobra znajoma, ALMA.


Więcej:

MØ na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama