Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Premiera muzycznej kooperacji Calvina Harrisa i The Weeknd

Calvin Harris po sukcesie projektu Love Regenerator postanowił wrócić do swojego głównego aliasu i połączyć siły z The Weeknd.

Już dziś pojawiła się niesamowita kooperacja dwóch gwiazd światowego formatu o nazwie „Over Now”. Do utworu powstał klip wyreżyserowany przez wieloletniego współpracownika Calvina Harrisa – Emila Nava. To innowacyjne wideo przekracza granice między rzeczywistością i technologią. To zaginające czasoprzestrzeń doświadczenie przejścia przez portal efektów specjalnych do myśli The Weeknd.

Pierwsze znaki, że coś się święci dostali fani śledzący profil The Weekn na Instagramie. Tydzień przed premierą pojawiło się tam wspólne zdjęcie artystów z dopiskiem „Don’t get too confused”. Dwa dni później wszystko stało się jasne. Obaj muzycy podzielili się grafikami zapowiadającymi premierę wspólnego utworu na piątek 28 sierpnia. Teraz muzykom pozostaje tylko pobić wszelkie możliwe rekordy odsłuchań.

Calvin Harris to twórca wielu z najczęściej odtwarzanych piosenek na świecie. Jest autorem m. in. „Promises”, „Feels”, „Giant”, czy „One Kiss. Współpracował do tej pory z takimi artystami jak Rihanna, Florence Welch, Rag’n’Bone Man, Sam Smith. Jego utwory zostały odtworzone kilkadziesiąt miliardów razy w serwisach streamingowych i na YouTube.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama