Fot. Materiały prasowe

Premiera nowego singla / Kasia Moś „Ślad”

Tekst do utworu „Ślad” powstał na początku pandemii. Jako rodzaj manifestu. Reminiscencji mówiącej o tym, jak ważną rolę pełni jednostka w zmaganiach i dążeniach społeczeństw. Każda decyzja może odmienić nasz los, lokalne wydarzenia mogą wywołać globalne konsekwencje. Wydaje się, że wszystko jest przewidywalne, dopóki nie wydarzy się coś nieprzewidywalnego, co po dokonaniu późniejszej analizy okazuje się , iż było możliwe do przewidzenia. Nie powinniśmy być biernymi uczestnikami życia.

W każdym dzisiejszym działaniu jest jutrzejszy świat. Nawet najmniejsze kroki zostawiają ślady tworzące zupełnie nowe , bądź szersze ścieżki. Niewielkie działanie każdego z nas może wywołać ogromne zmiany w systemie , bo przecież nieustannie tworzymy naszą przyszłość.

Kasia Moś

Producentem muzycznym jest Marcin Bors, znany głównie ze współpracy ze sceną rockową, czy alternatywną: Nosowska, Hey, Zalewski, Myslovitz. Za teledysk odpowiedzialny jest Adam Gawenda / AG STUDIO (znany ze współpracy m.in. z Agnieszką Chylińską, Igorem Herbutem, czy Mrozem).